Zadzwoń: +48 790 527 322

Napisz do nas

Home / Usługi

Usługi

ikona tlo number ikona wdrozenia

Wdrożenia e-commerce Prestashop

Oferta wdrożeniowa sklepów internetowych obejmuje: analizę potrzeb biznesowych, UX, projektowanie graficzne, projekt funkcjonalny i projekt zmian wersji standard, dobór modułów i rozszerzeń, określenie architektury rozwiązania, programowanie, testowanie, project management, support powdrożeniowy, zarządzanie zmianami.

ikona tlo number ikona wdrozenia

Projektowanie aplikacji web

Zakres projektowy obejmuje: analizę potrzeb biznesowych, UX / UI, dobór technologii, projekt koncepcyjny, ERD oraz diagram funkcji, programowanie, wdrożenie, testy jednostkowe, project management, support powdrożeniowy, zarządzanie zmianami.

ikona tlo number ikona wdrozenia

Projektowanie aplikacji mobilnych

Projektujemy, programujemy i wdrażamy aplikacje mobilne na platformy iOS (iPhone) i Android (Samsung). Aplikacje mogą być zintegrowane z bazą e-commerce, dzięki czemu użytkownik otrzymuje ofertę sklepu wprost na telefon i może ją przeglądać również offline. Projekty aplikacji mobilnych prowadzimy od A do Z, tzn. od koncepcji i analizy, poprzez projekt graficzny i funkcjonalny, programowanie i wdrożenie.

ikona tlo number ikona wdrozenia

Doradztwo IT

W naszej firmie posiadamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy świadczą usługi consultingowe niemal w każdym zakresie branży IT. Pomagamy również prowadzić projekty IT realizowane przez firmy trzecie. Doradztwo jest rozliczane w modelu T&M i może być realizowane w siedzibie naszej Spółki lub w dowolnym miejscu na świecie.

ikona tlo number ikona wdrozenia

Projektowanie graficzne

Wykonujemy projekty graficzne na bardzo wysokim poziome. Zakres usług jest bardzo szeroki, od projektów layoutów pod sklepy internetowe i strony www do kompleksowej usługi wykonania identyfikacji firmowej (Corporate ID). Współpracujący z nami graficy to przede wszystkim kreatywni pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasze projekty obejmują również dobór typografii, logotypy z księgą znaku, projektowanie banerów statycznych i dynamicznych a nawet brand heros.

ikona tlo number ikona wdrozenia

SEO / SEM

Oferujemy usługi z zakresu marketingu internetowego, pozycjonowania stron i sklepów internetowych metodami white SEO. Prowadzimy marketing w wyszukiwarce Google jak również w sieciach społecznościowych Facebook, Instagram oraz sieciach profesjonalnych społeczności jak LinkedIn. Posiadamy bazę copywriterów piszących ciekawe artykuły w różnych dziedzinach. Dzięki współpracy z wydawcami takimi jak Whitepress i Artelis jesteśmy w stanie opublikować interesujące artykuły na temat Państwa działalności w wielu wortalach tematycznych. Daje to wzmocnienie zaufania Google do Waszego serwisu i naturalny wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania na tzw. long tail..